Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

KONGRE TARİHİ
4 – 8 KASIM 2020


KONGRE MERKEZİ
GRANADA LUXURY OTEL KONGRE MERKEZİ


KONGRE DİLİ
Kongre resmi dili Türkçe'dir. Yabancı konukların sunumları anında Türkçe'ye çevrilecektir.


KONGRE WEB SİTESİ
urolojikcerrahikongresi.org


KONGRE E-POSTA
ucd20@flaptour.com.tr


İZİN BELGELERİ
Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.


YAKA KARTI
Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.


TTB-STE VE CME PUANI
Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.


İPTALLER
Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 31 Agustos 2020 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.


KONGRE DANIŞMA VE KAYIT MASASI ÇALIŞMA SAATLERİ
4 – 8 Kasım 2020 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00


KATILIM SERTİFİKASI
Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 7 Kasım 2020 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.


ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri İlk Gönderme Tarihi

:

 9 Mart 2020

Bildiri Son Gönderme Tarihi

:

 31 Ağustos 2020

İndirimli Kayıt ve Konaklama İçin Son Tarih

:

 16 Temmuz 2020